Ulaşım Sektörü

Taşımacılık ve otomotiv üreticileri, farklı uygulamalarda üretkenlik artırma arayışındadır.

Bunu başarmak için dünyanın bir numaralı CAM sistemindeki en yeni yazılımdan daha iyi bir yol yoktur. Ulaşım sektörü üreticileri ve tedarikçileri için kapsamlı CAD / CAM çözümleriyle bitmiş parçalara itibar edilir bir hassasiyet getirecek Mastercam’e güvenebilirsiniz.

Ulaşım üretiminde başarı;  hassasiyet, güvenilirlik ve hıza bağlıdır. Mastercam, bu sektörde alanında çok çeşitli verimlilik taleplerini karşılamak için CAD / CAM çözümleri sunan köklü bir liderdir.

  • Karmaşık işleme sorunlarını çözmek için çok çeşitli CAM araçları elde edersiniz.
  • Mastercam, önde gelen otomotiv şirketleri ve tedarikçileri tarafından kullanılmaktadır.
  • Daha büyük endüstri segmentlerimizden biri otomotiv ve motor sporlarıdır.
  • Dinamik Frezeleme ile daha az takım aşınmasıyla daha hızlı kesim için; beslemeleri, hızları, giriş noktalarını ve oturma yerlerini ayarlayabilirsiniz.
  • Pahalı PLM(ürün ömrü yönetimi) ihtiyacını ortadan kaldırır veya mevcut PLM ile entegre olur.
  • Özel stratejiler, kalıp, kalıp ve diğer önemli ürünlerin üretimini geliştirir.
  • Hızlandırılmış finishing ile tezgah süresi azaltılabilir.
  • Birçok üçüncü taraf çözümü, atölye ve süreç takibi için Mastercam ile entegre olur.

Ulaşım Sektörü İçin Mastercam Çözümleri

Ulaşım sektöründe ideal olan yazılımı kullanmak, başarı için önemli bir bileşendir. Nc Ritim Teknolojileri olarak, CAD / CAM yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duyduğunuz desteğe sahip olmanıza yardımcı olacak pratik deneyimi sunuyoruz. Mastercam çözümleri, dünya çapında takım, yazılım ve takım tezgahı üreticileri tarafından geliştirilen en son teknolojilerden faydalanmaktadır. 5 eksendeki yeteneklerimiz ve tescilli metal kaldırma stratejimiz ulaşım ve motor sporları sektörü için endüstri standartlarına uygundur. Uygun takım yolu ile, bir parçadan kısa sürede çok fazla malzeme almak ve takım yolu ömrünü uzatmak mümkündür, başka herhangi bir CAD / CAM yazılımında bu mümkün değildir. Ulaşım sektöründe hız, kesin bir sonuç olmadan bir anlam ifade etmez , bu aşamada tasarımdan tornalamaya, çoklu görevlere, tel erozyona kadar işletmenizin ihtiyaçlarını destekleyen araçları sunuyoruz.

Mastercam çözümlerini daha detaylı incelemek için tıklayınız.

 

Konuşmayı başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by