Sağlık ve Medikal Sektörü

Sağlık ve medikal sektöründeki üreticiler en üst düzeyde kalite ve hassasiyete ihtiyaç duymaktadır.

Bunu başarmak için dünyanın bir numaralı CAM sistemindeki en yeni yazılımdan daha iyi bir yol yoktur.  Sağlık ve medikal sektöründe üretim en zorlu alanlardan biridir. Araştırma ve geliştirme ve prototipleme şirketlerinden tıbbi tedarikçilere ve yüklenicilere kadar üreticiler, en hassas veya karmaşık tıbbi parçalarda bile rakipsiz malzeme çıkarma işlemleri ile bitmiş parçalara doğruluk ve tekrarlanabilirlik getirmesi konusunda Mastercam’a güveniyor.

Medikal üretimde hız, hassasiyet ve güvenilirlik olmadan hiçbir anlam ifade etmez. Mastercam, bu alandaki endüstrinin zorlu taleplerini karşılamak için aşağıdakiler de dahil olmak üzere etkili CAD / CAM çözümleri sunar:

  • Hemen hemen her CAD modelini içe aktarabilme, oluşturabilme veya kesebilme.
  • Karmaşık işleme sorunlarını çözmek için çok çeşitli CAM araçları
  • Dinamik Frezeleme ile daha az takım aşınmasıyla daha hızlı kesim için; beslemeleri, hızları, giriş noktalarını ve oturma yerlerini ayarlayabilme
  • Çok küçük parçaları kesmek için yüksek hassasiyetli takım yolları
  • Kolaylaştırılmış 5 eksenli kesme, kırpma ve delme
  • Kırpma(Trimming) komutu ile, kritik tıbbi parçalardaki çapakları ortadan hızlı bir şekilde kaldırmak mümkündür.
  • Simülasyon özelliği ile teknik özelliklerin kaldırıldığını doğrulamak ve parazitleri algılamak mümkündür.
  • STL Compare, bir işleme programını doğruluk ve kalite güvencesi için CAD modeline göre kontrol edebilir.

Sağlık ve Medikal Sektörü İçin Mastercam Çözümleri

Tıbbi malzeme üretiminde ideal olan yazılımı kullanmak, başarı için önemli bir bileşendir. Nc Ritim Teknolojileri olarak, CAD / CAM yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duyduğunuz desteğe sahip olmanıza yardımcı olacak pratik deneyimi sunuyoruz.

Mastercam çözümleri, dünya çapında takım, yazılım ve takım tezgahı üreticileri tarafından geliştirilen en son teknolojilerden faydalanmaktadır. Mastercam, tıbbi üretim için esnek seçeneklerle CNC programlama standardını belirlemektedir. Ayrıntılara gösterilen özen, üstün, yüksek kaliteli yüzey kalitesi ile birlikte Mastercam’i, tıbbi kullanım için hassas parçaların üretiminde kesin bir araç haline getirir.

Tıbbi cihaz ve bileşenlerin üretiminde hız ve güvenilirlik çok önemlidir ve tasarımdan tornalamaya, çoklu görevlere, tel erozyona kadar işletmenizin ihtiyaçlarını destekleyecek araçlar sunuyoruz.

Mastercam çözümlerini daha detaylı incelemek için tıklayınız.

 

Konuşmayı başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by