Otomotiv Sektörü

Mastercam’in, çeşitli özel otomotiv parçalarını, ürünlerini ve montajlarını tasarlamaya ve üretmeye yardımcı olmak için nasıl kullanıldığını görmek her zaman heyecan vericidir.

Mastercam kullanıcıları, takım veri tabanı bölümünden freze ve torna takımlarına anında erişebilir ve takım kütüphanelerini Mastercam Tech Exchange’den indirebilirler. Bu şekilde dünyanın en yaygın kullanılan CAM yazılımından takım kütüphanelerine hızlı erişim sağlayacaktır.

Tüm prosesi kullanan Mastercam, takım, tutucu, fixture, stok ve tezgah yapısıyla beraber tüm kontrolleri yaparak tezgah başında oluşabilecek komplikasyonları ve zaman kayıplarını önler. İngilizce, Türkçe ve birçok dil desteğiyle kullanılabilen Mastercam, kolay programlama yeteneğiyle vazgeçilmez bir yardımcıdır.

Yapılan tüm prosesler program içerisine yedeklenebilir. Yeni işlenecek otomotiv parçaları için bu prosesler tekrar çağırılabilir. Mastercam CAM sürelerimizi minimize eder.

Mastercam, önde gelen otomotiv şirketleri ve tedarikçileri tarafından kullanılmaktadır.

Dynamic Motion ™ daha az takım aşınmasıyla daha hızlı kesim süreleri ile üretim hızını %90 oranında arttırır ve takım sarfiyatınızı minimize eder.

Yapılan çalışmaları raporlama yöntemleriyle imalata gönderebilir. Parça orijini, kullanılan takımlar, devir ilerlemeleri gibi veriler raporlanabilir.

Mastercam çözümlerini daha detaylı incelemek için tıklayınız.

 

Konuşmayı başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by