Biz ” Markalarımız ve eylemlerimizle teknoloji anlarına ilham vermek, değer yaratmak ve fark yaratmak için çıktığımız bu yolda temas ettiğimiz tanıdığımız tüm kurum ve kişilere arkamızda bir miras bırakmak istiyoruz.

15 yıllık tecrübemiz ile merkez ofisimizin İstanbul’da kurulduğu Nc Ritim Teknoloji 45 yıldır pazar lideri olan Mastercam ve İroncad yazılımları ile geleceğin teknolojisini ve üretimde karşılaşılan her türlü karşılaşılan zorluklarına ürün yelpazesi ile çözüm sunmakta ve bu ürünlerin Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.

Biz bunun nasıl bir sorumluluk getirdiğinin farkında olup kullanıcılarımızın bugün kullandıkları teknolojinin yarın için yetersiz kalacağının’da bilincindeyiz. Bu yüzden Bir ” Makine Misali ” çok çalışıp yenilikleri müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz. Bizimle çalışmayı seçtikleri için onların güvenini , onların halinden anlamayı , sorumluluk almayı değerlerimiz olarak benimsedik.

Sizler için ” Çok çalışıyoruz Makine Misali ” felsefesi ile arkamızda çok fazla miras bırakmak istiyoruz.

4 YILLIK Pazar Büyüme Oranımız.

4 YILLIK Pazar Büyüme Oranımız.

Pazar ne rekabet içerisinde olsa’da biz işimizi severek ve sorumluluk sahibi olarak yaptığımız sürece pazar payımızdaki büyüme oranlarımız ile bunun karşılığının daha fazla büyümek gerektiğinin farkındayız.