NC RİTİM TEKNOLOJİ HAKKINDA

NC Ritim olarak; CAD/CAM alanında rakiplerini açık ara farkla geçen, sektörün öncü markası olan MASTERCAM’in Türkiye Distribütörü olarak sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Hızla gelişen dünya şartlarına ve teknolojiye uygun olarak bizler de gelişiyor, yenileniyor ve geliştiriyoruz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz CAD/CAM yazılımı sektöründe işinde uzman ve deneyimli mühendis kadromuzla işletmenizin ihtiyaçlarını “%100 müşteri memnuniyeti ve faydası” anlayışıyla sizlere sunarak çözüm ortağınız olmaya daima hazırız.

NEDEN NC RİTİM TEKNOLOJİ ?

CIMdata Inc. tarafından yapılan son analizlere göre, Mastercam son 25 yıl boyunca dünyanın en çok tercih edilen CAM yazılımı olmuştur. Dünya çapında 236.000’den fazla kullanıcı sayısına sahip olan Mastercam, en yakın rakibinden iki kat daha fazla kullanıcı sayısına sahiptir. Bu durum Mastercam’i hem sürekli kendini yenileyen, dinamik ve kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik bir program yaparken, hem de kullanıcı dostu arayüzüyle öğrenimi en kolay program olduğunu ispatlamaktadır. Ayrıca Mastercam’in sahip olduğu bu kullanıcı sayısı çokluğu, hemen hemen her sektöre ve üretim bandına da mükemmel uyumlu bir program olmasının bir sonucudur.
NC Ritim Teknolojileri olarak imalat sektöründeki 11 yıllık tecrübemizle biz de böylesine güvenilir ve kullanıcı faydasını maksimize etmeye odaklı bir program olan Mastercam’in Türkiye Distiribütörlüğü’nü yaparak, değerli müşterilerimizin sorunlarına daha hızlı, daha hassas, açıklayıcı ve çözüm odaklı öneriler getirerek hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Çünkü bizim önceliğimiz müşterilerimizin daha iyi işler başararak büyümeleridir.

Konuşmayı başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by