Kalıp Sektörü

Kalıp sektörü üreticileri üretkenlik ve kâr için daha kısa çevrim süreleri ve hassas yüzey kalitesi aramaktadır.

Bunu başarmak için dünyanın bir numaralı CAM sistemindeki en yeni yazılımdan daha iyi bir yol yoktur. Takım kalıp endüstrisinde kullanılan en zorlu malzemelerde bile yüksek malzeme kaldırma oranlarıyla bitmiş ürünlerinize hassasiyet ve verimlilik getirmesi için Mastercam en güvenilir yazılımdır.

Kalıp sektöründe üretiminde başarı, esnekliğe, hıza ve üstün bitirişe bağlıdır. Mastercam, bu alanda endüstrinin zorlu taleplerini karşılamak için aşağıdakiler de dahil olmak üzere etkili CAD / CAM çözümleri sunar:

  • Hemen hemen her CAD modelini içe aktarabilme, oluşturabilme veya kesebilme
  • Karmaşık işleme sorunlarını çözmek için çok çeşitli CAM araçları sunumu
  • Dinamik Frezeleme ile daha az takım aşınmasıyla daha hızlı kesim için; beslemeleri, hızları, giriş noktalarını ve oturma yerlerini ayarlayabilme
  • Çok küçük parçaları kesmek için yüksek hassasiyetli takım yolları
  • Kolaylaştırılmış 5 eksenli kesme, kırpma ve delme
  • Hızlandırılmış Finishing ile tezgah süresini azaltma
  • Üretim alanı ve süreç takibi için Mastercam ile entegre olan üçüncü taraf çözümleri

Kalıp Sektörü İçin Mastercam Çözümleri

Kalıp sektörü üretiminde ideal olan yazılımı kullanmak, başarı için önemli bir bileşendir. Nc Ritim Teknolojileri olarak, CAD / CAM yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duyduğunuz desteğe sahip olmanıza yardımcı olacak pratik deneyimi sunuyoruz.

Mastercam çözümleri, dünya çapında takım, yazılım ve takım tezgahı üreticileri tarafından geliştirilen en son teknolojilerden faydalanmaktadır. 5 eksendeki yeteneklerimiz ve talaş kaldırma stratejimiz takım ve kalıp sektörü üretiminde endüstri standartlarına uygundur. Detaylara gösterilen özen, üstün, yüksek kaliteli yüzey kaplaması unsurları Mastercam’i, kalıplardan, mastarlardan ve fikstürlerden takım tezgahlarına, kesici takımlara, el aletlerine ve göstergelere kadar her şeyin üretimi için kesin bir araç haline getirir. Kalıp imalatında hız, kesin bir sonuç olmadan bir anlam ifade etmez , bu aşamada tasarımdan tornalamaya, çoklu görevlere, tel erozyona kadar işletmenizin ihtiyaçlarını destekleyen araçları sunuyoruz.

Mastercam çözümlerini daha detaylı incelemek için tıklayınız.

 

Konuşmayı başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by