Havacılık Ve Savunma Sektörü

Havacılık ve savunma sektöründeki üreticiler, yüksek bir seviyede kalite ve hassasiyete önem verirler.

Bunu başarmak için, dünyanın 1 numaralı CAM yazılımını tercih etmekten daha iyi ve kolay bir yöntem var mı? En zorlu havacılık ve savunma sınıfı malzemeler için bile rakipsiz metal sökme işlemleri ile ürünlerinize hassasiyet ve verimlilik getirmesi için Mastercam’e güvenin.

Havacılık ve Savunma üretiminde başarı, hassasiyete, güvenilirliğe ve hıza bağlıdır. Mastercam, aşağıdakiler de dahil olmak üzere endüstrinin zorlu taleplerini karşılamak için CAD / CAM çözümleri sunar:

  • Karmaşık işleme zorlukları için yazılım stratejileri.
  • Dövme ve dökümlere uygun etkili takım yolları.
  • Kolaylaştırılmış, 5 eksenli kesme, kırpma ve delme.
  • Daha uzun takım ömrü ve daha kısa kesme süresi için özel hareket.
  • Üretim alanı ve süreç takibi için Mastercam ile entegre olan üçüncü taraf çözümler.
  • Kesilmemiş alanları etkili bir şekilde hedefleyen akıllı takım yolları.

Havacılık Ve Savunma Sektörü İçin Mastercam Çözümleri

Havacılık ve savunma için ideal olan yazılımı kullanmak, başarının önemli bir bileşenidir. Nc Ritim Teknolojileri olarak, CAD / CAM yatırımlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için ihtiyaç duyduğunuz desteğe her zaman sahip olabilmenizi sağlayan pratik deneyimler sunmaktayız.

Çözümlerimiz, dünya çapında takım, yazılım ve takım tezgahı üreticileri tarafından geliştirilen en son teknolojilerden faydalanmaktadır. 5 eksenli kapasitemiz ve tescilli metal çıkarma stratejilerimiz havacılık ve savunma sektöründe endüstri standardındadır.

Uygun takım yolları sayesinde, diğer CAD / CAM yazılımlarına nazaran bir parçadan kısa sürede çok daha fazla malzeme alabiliyor ve takım ömrünü uzatabiliyoruz. Havacılık ve savunma sektöründe sadece frezeleme ile ilgili değil; tasarımdan tornalamaya, çoklu görevlere, tel erozyona ve daha fazlasına kadar işletmenizin hassas ihtiyaçlarını tamamlayacak araçlar sunuyoruz.

Mastercam çözümlerini daha detaylı incelemek için tıklayınız.

 

Konuşmayı başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by