Eğitim Sektörü

İmalat eğitimi en üst düzeyde erişimi ve desteği gerektirmektedir.

Eğitimciler, öğrencileri üretim ve endüstriyel tasarımla tanıştırmak ve ister sektör lideri isterse de küçük çaplı imalathanelerde kariyer hedeflerini ulaşmalarını sağlamak amacıyla, güvenilirliği olan bir CAD / CAM yazılımı eğitimi vererek pratik beceri ve deneyimlerini maksimize edebilmek için Mastercam’i seçmektedirler.

Mastercam imalat eğitimini desteklemekle birlikte bu konuya çok önem vermektedir. Öğretmenlerin en iyi öğretim araçlarına, CAD / CAM yazılımına, materyal, eğitim, müfredat ve gündelik hayat çözümlerini içeren desteğe erişmesini sağlamak Mastercam’in öncelik verdiği konulardan biridir. Ortaokuldan liseye, teknik okullardan kolejlere, üniversitelerden özel eğitim kurumlarına kadar tüm eğitimciler, sınıfın fen, teknoloji, mühendislik, matematik eğitim ve üretim becerileri alanlarındaki artan taleplerini karşılamak için yenilikçi çözümler aramakta ve kendisini sürekli gelişen teknolojilere adapte etmektedir. Mastercam sayesinde;

  • Öğrencilerinize  dünyanın en yaygın kullanılan CAM yazılımını öğretebilirsiniz
  • Her bütçeye uygun bakım opsiyonlarıyla eğitim kurumunuzda son teknoloji ile güncel eğitimler verebilirsiniz.
  • Çok çeşitli ve ayrıntılı eğitim materyallerine erişerek müfredatınızı zenginleştirebilir ve eğitimlerinizi uzmanlaştırabilirsiniz.

Ayrıca Mastercam, öğrencilerin imalat sektöründeki kariyerlerine yardımcı olmak ve imalat sektörünün son teknolojilere adaptasyonunu sağlayarak güvenle büyümesi için çeşitli yarışmalara ve organizasyonlara da sponsor olmaktadır.

Eğitim Sektörü İçin Mastercam Çözümleri

İmalat eğitimi için en uygun  CAD / CAM yazılımını kullanmak hiç şüphesiz başarı için önemli bir kriterdir.

Nc Ritim Teknolojileri olarak, çeşitli endüstriler ve yerel pazarda geleceğin üreticilerini ve operatörlerini hazırlamak için ihtiyacınız olan desteği her zaman veriyoruz.

Günümüzde imalat eğitimi hem bölgesel hem de global olarak ulusal ekonomilerin başarısı için her zamankinden daha fazla öneme sahip hale gelmiştir. Endüstri ve eğitimde diğer CAM yazılımlarından daha fazla kullanılan Mastercam, öğrencilerin becerilerini geliştirmesine ve üretim sektöründeki kariyerlerine katkıda bulunmaya yardımcı olmak için gerçek çözümler ve destekler sağlamada en iyi tercih olmuştur. Eğitim kurumunuz fen, teknoloji, mühendislik, matematik, isterse de kariyer ve teknik eğitim, CNC, ileri üretim teknolojisi, ahşap ve kompozitler, makine teknolojisi veya benzeri konularda neye odaklanmış olursa olsun, Mastercam’ın müfredatı programınızın başarısını arttıtmada her zaman en büyük yardımcınız olacaktır. Mastercam çözümlerimiz dünya çapında takım, yazılım ve takım tezgahı üreticileri tarafından geliştirilen en son teknolojileri içerdiğinden, bilgiler her zaman güncel, aktif ve dinamik kalacaktır.

Mastercam çözümlerini daha detaylı incelemek için tıklayınız.

 

Konuşmayı başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by